Nasza Firma istnieje w branży parkieciarskiej od 1989 roku, którą wówczas założył Marek Handzlik w dobie zmian gospodarczych w Polsce oraz z pasji do drewna, a obecnie firmę Hanmark prowadzi syn Maciej Handzlik.
Dodatkowo w 2004 otwarto firmę HiM Magdalena Marszałek, która zajmuje się sprzedażą podłóg i chemii parkieciarskiej. Od tamtej pory obydwie firmy pracują na rzecz rodzinnej marki HM Hanmark
.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klienta w zakresie wszelkich prac parkieciarskich, zaczynając od przygotowania podłoża, doboru odpowiedniej podłogi drewnianej oraz laminowanej lub winylowej, wykonania tarasu z drewna oraz kompozytu, a także elewacji drewnianych, schodów z drewna oraz balustrad. Nierzadko także prac wykonywanych na indywidualne zlecenie klienta.


Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku, cały czas się rozwijającą i dbającą o to, aby wszyscy nasi klienci, kupujący i współpracujący z nami odnosili pełną satysfakcję. Z roku na rok poszerzamy naszą działalność w sferze handlowej jak i usługowej, wprowadzając nowe asortymenty i rozwiązania. Współpracujemy z najlepszymi firmami branży w kraju i zagranicą. 

Usługi wykonujemy stosując nowoczesne technologie oraz materiały renomowanych producentów z jednoczesną dbałością o bezpieczeństwo środowiska.


Pracownicy naszej firmy to zgrany, dynamiczny zespół ludzi, posiadający wysokie kwalifikacje, szkolący się i nieustannie podnoszący i uzupełniający swą wiedzę.W naszej ofercie znajdą Państwo także pełny asortyment elektronarzędzi, chemii podłogowej oraz wszelkich akcesorii, a także pełne wsparcie oraz doradztwo techniczne.
w naszych realizacjach wykorzystujemy produkty firm:
Projekt i realizacja: HighFiveStudio